PARTNER ZÁVODU – PROGRESS CYCLE A ZNAČKA GU

S potěšením vám oznamujeme, že dalším partnerem našeho závodu se stala firma PROGRESS CYCLE, zastupující na našem trhu americkou značku GU.  Ta se postará o doplnění energetických zásob a dostatečnou hydrataci dodáním výborných energetických gelů všem závodníkům a iontového nápoje na občerstvovačkách.

O značce GU
Rychlá energie, kvalitní hydratace a účinná regenerace – to je GU.

GU byla první nutriční firma, která přišla s myšlenkou urychlit vstřebávání sportovní stravy, a tak vznikl před více než 24 lety v Kalifornii první gel na světě.

Celý vývoj produktů GU je provázen základní myšlenkou – umožnit profesionálním sportovcům i amatérům být každý den rychlejší a výkonnější, neboť s kvalitní výživou lze podpořit fyzický výkon a urychlit regenerační procesy. Produktová řada GU nabízí komplexní program, který pokryje nutriční nároky vytrvalostních sportovců krátce před, během i po náročném tréninku, či závodu.

Triatlon je náročný, aerobní sport, který vyžaduje doplnění energetických zásob a dostatečnou hydrataci během výkonu. Pokud jsou k doplnění živin používány běžné potraviny, které obsahují i látky, které sportovec v danou chvíli nepotřebuje, dochází k nadměrnému zatěžování trávicího ústrojí, což vede k nežádoucímu snížení výkonu. Naopak GU nabízí komplex jen vybraných látek, a to ve snadno stravitelné formě gelů, energetických bonbonů a nápojů. https://www.progresscycle.cz/znacky/gu